O NAS

"U Cioci Gosi" Przedszkole Małgorzaty Korzeb​

POMYSŁ

Ponad dwadzieścia lat temu w 1987 roku, kiedy jeszcze nie istniało pojęcie Przedszkole „prywatne” czy „niepubliczne” wymyśliłam „na przekór” funkcjonującym ówcześnie „Przedszkolom Państwowym numer…” – swoje DOMOWE Prywatne, Niepubliczne Przedszkole, które nazwałam „U cioci Gosi”. Wiedziałam, co jest najważniejsze dla dziecka w wieku przedszkolnym – prawidłowy rozwój emocjonalny w oparciu o poczucie bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do istniejących „Państwowych Przedszkoli numer…” – Przedszkole „U cioci Gosi” miało to zapewnić.

REALIZACJA

„Rzuciłam się” z całą energią, zapałem i wiedzą do realizacji bardzo trudnego (np. żywność była wówczas na kartki!) a zarazem pasjonującego przedsięwzięcia. Oddałam dzieciom najpiękniejszą część swojego domu wraz z pięknym ogrodem. Trud, jaki wiązał się z uruchomieniem, Przedszkola rekompensowały sukcesy – wdzięczność rodziców, coraz więcej chętnych. Z czasem trzeba było myśleć o rozszerzeniu Przedszkola. Adaptowałam większe pomieszczenie i zbudowałam 2 nowe przedszkola.

Stworzyłam Przedszkola, które mają markę, cieszą się dobrą opinią i to jest największą satysfakcją.

Małgorzata Korzeb
Dyrektor Przedszkola “U Cioci Gosi”

NASZA KADRA

Małgorzata Korzeb

Dyrektora Przedszkola

Małgorzata Korzeb

Dyrektora Przedszkola

Pani Dorota

Zastępca Dyrektora
Magister Pedagogiki Przedszkolnej i Terapii Pedagogicznej. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP w Warszawie.

Pani Kasia

Pomoc wychowawcy
Pomoc wychowawcy

Pani Basia

Nauczyciel
Logopeda
Magister Pedagogiki. Ukończyła Pedagogikę ogólną i Pedagogikę Społeczno-Wychowawczą w Wyższej Szkole Humanistycznej oraz Logopedię na Wydziale Filologii Polskiej.

Pani Małgosia

Nauczyciel
Magister Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Ukończyła Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Kolegium Nauczycielskiego w Warszawie.

Pani Kinga

Nauczyciel
Ukończyła Kolegium Nauczycielskie na kierunku: pedagogika, w zakresie nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym.

Pani Ela

Kucharz
dyplomowany
Dietetyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dzieci uwielbiają jej naleśniki.